Meble na wymiar

Pierwszy etap - WYCENA

Jest ona BEZPŁATNA i sporządzana na podstawie dostarczonych wymiarów i ustaleń z Klientem. Podczas takiej wyceny może zostać sporządzony profesjonalny projekt i wizualizacja mebli. W celu uzyskania wyceny zapraszamy do naszego salonu w Kielcach lub prosimy o wysłanie do nas maila ze szczegółowym opisem pożądanych rozwiązań. Im więcej szczegółów otrzymamy tym, bardziej adekwatna będzie wycena.

Wszelkie możliwe rozwiązania materiałowe jaki i techniczne możliwe do zobaczenia i ustalenia w Naszym salonie.

Drugi etap - PROJEKT

Podczas tego etapu Klient może w dowolny sposób modyfikować stworzony na podstawie wyceny projekt. Odbywa się to podczas spotkania z naszym projektantem, który w sposób profesjonalny doradzi i odpowie na wszelkie pytania oraz na bieżąco wprowadzi zmiany w wizualizacji.

Podczas takiego spotkania pobierany jest zadatek na poczet wykonania w wartości 300zł. Ilość spotkań jest nie ograniczona i zależy od potrzeb Klienta.

Etap Trzeci - POMIAR

Jest to moment, w którym do siedziby Klienta zgłasza się stolarz i pobiera dokładne wymiary pomieszczenia, weryfikuje możliwość wykonania mebli wg sporządzonych projektów. Wskazuje ewentualne potrzeby przeróbek.

Czwarty etap – REALIZACJA

Sporządzony projekt zostaje zweryfikowany z pomiarami, Klient potwierdza realizację, wpłaca zadatek 40% wartości zamówienia. Po upływie ustalonego czasu realizacji umawiany jest montaż mebli u Klienta.

Montaż nie obejmuje podłączeń hydraulicznych, podłączeń elektrycznych, siłowych itp

Klient zobowiązuje się do przygotowania miejsca montażu to jest usunięcia istniejących zabudów, przygotowanie odpowiednich podłączeń.